Infolinia czynna:
Pon-pt: 8:00 - 18:00 Sob: 9:00 - 14:00
Mój koszyk
Pusty
wybierz pojazd
szukaj także w numerach OEM
wybierz pojazd

Jesteś tutaj:  
  1. Strona główna  > 
  2. Poradnik  > 
  3. Informacje Motoryzacyjne  > 
  4. Targi Poznań Motor Show przełożone. Na kiedy nowy termin?

Targi Poznań Motor Show przełożone. Na kiedy nowy termin?

Data aktualizacji: piątek, 09 październik 2020

Moto Show Poznań, czyli jedne z największych targów motoryzacyjnych w Europie Środkowej, są wydarzeniem, które na stałe wpisało się w kalendarz wszystkich fanów motoryzacji. Od lat impreza ta organizowana była w pierwszym kwartale rozpoczynającego się rok. Tej wiosny jej start zaplanowano na 26 marca. Niestety z powodu zagrożenia epidemiologicznego, organizatorzy postanowili zerwać z tradycją i przesunąć jej termin.Spis treści 

Poznań Motor Show przełożone.
Czym są targi Poznań Motor Show?

 

Poznań Motor Show przełożone.

Niestety po raz kolejny zagrożenie epidemiologiczne związane z koronawirusem dało się we znaki fanom motoryzacji. Niedawno pisaliśmy o ograniczeniu przez policję kontroli trzeźwości u kierowców, a dziś dowiadujemy się o odwołaniu największych targów motoryzacyjnych w Polsce.

 

Sprawdź: Mniej kontroli trzeźwości? Echa Koronawirusa.


Po niedawnym odwołaniu imprezy Geneva International Moto Show, organizatorzy targów w Poznaniu również postanowili przesunąć termin tego wielkiego wydarzenia. Powodem jest oczywiście potencjalne zagrożenie zwiększenia liczby zachorowań spowodowanych koronawirusem. Zarząd Międzynarodowych Targów Poznańskich podjął taką decyzję wraz z partnerami i wystawcami, aby zapobiec sytuacji, w której niemal przygotowana impreza zostanie w ostatniej chwili odwołana. Pierwotnie Poznań Motor Show miało wystartować 26 marca i trwać 3 dni, aż do 29 marca. Nowy termin wydarzenia zaplanowano na termin 18-21 czerwca 2020 roku. Oczywiście bilety zakupione na pierwotny termin imprezy nie tracą swojej ważności.

 

    • Pierwotny termin Poznań Motor Show: 26 – 29 marca 2020.

    • Nowy termin Poznań Motor Show: 18 – 21 czerwca 2020.

 

 

Wraz z Poznańskim Motor Show na czerwiec zostały przesunięte również imprezy towarzyszące takie jak: Kongres Move – International E-Mobility Congress, Stunt Wars Poland, Poznań MotorBike Show i Gala Best Cars.

 

Motor Show

Poznań Motor Show to największe tego typ targi w Europie Środkowej - fot. Pixabay.com

 

Czym są targi Poznań Motor Show?

Organizowana przez Międzynarodowe Targi Poznańskie wystawa Poznań Motor Show to jedna z największych i najważniejszych imprez nie tylko w Polsce, ale również w tej części Europy. Liczne wystawy, bogata ekspozycja samochodów osobowych, dostawczych, terenowych, motocykli, przyczep kempingowych czy samochodów ciężarowych, przyciąga do imprezy nie tylko fanów motoryzacji, ale również czołowych producentów pojazdów, kosmetyków samochodowych, detailingowych i wielu innych segmentów działalności związanej z motoryzacją. Uczestnicy targów mogą zapoznać się z najnowszymi trendami i nowinkami technicznymi, a także uczestniczyć w premierowych pokazach pojazdów, które prezentowane są przez czołowych producentów samochodów z całego świata. Poznań Motor Show to także ogrom imprez towarzyszących, które uatrakcyjniają czas zwiedzającym. Na rok 2020 zaplanowano między innymi zawody freestyle'u motocyklowego, galę Best Cars czy Kongres Move poświęcony całkowicie elektromobilności.

 

A czy wy planujecie wybrać się na targi Poznań Motor Show? Jakie są wasze doświadczenia z poprzednich lat? Piszcie w komentarzach!

 

 
Targi Poznań Motor Show przełożone. Na kiedy nowy termin?

Marcin

Wieloletni członek zespołu Motochemii dysponujący sporą wiedzą na temat oferowanych przez nas kosmetyków.Większość z nich udało mu się już przetestować . Raczej praktyk niż teoretyk, który woli dokładnie zgłębić pewne zagadnienia zanim zacznie wypowiadać się na ich temat. Prywatnie fan motoryzacji czasów PRL i niepoprawny sympatyk Fiata.Ilość komentarzy: 1, Średnia ocena: 5

   Data dodania: piątek, 09 październik 2020
Ocena: 5

A nowego terminu nie widać - szkoda
 
 


Napisz Recenzję Wróć