Infolinia czynna:
Pon-pt: 8:00 - 18:00 Sob: 9:00 - 14:00
Mój koszyk
Pusty
wybierz pojazd
szukaj także w numerach OEM
wybierz pojazd

Jesteś tutaj:  
  1. Strona główna  > 
  2. Poradnik  > 
  3. Porady Motoryzacyjne  > 
  4. Szybkie i przyjemne pompowanie kół ? jaki kompresor samoch

Szybkie i przyjemne pompowanie kół ? jaki kompresor samoch

Data aktualizacji: wtorek, 22 wrzesień 2020

Pilnowanie odpowiedniego ciśnienia w ogumieniu naszego pojazdu jest niezwykle istotne. Oprócz mniejszego komfortu jazdy, ograniczonego przyspieszenia i „znoszenia” samochodu na jedną stronę niewłaściwe ciśnienie w oponach może być też przyczyną wielu poważniejszych awarii. Podróżując po drogach Polski i Europy Zachodniej mamy dostęp do kompresorów samochodowych praktycznie na każdej stacji, jednakże warto również w wyposażeniu samochodu posiadać własny sprzęt, którym bez problemu napompujemy koło nieoczekiwanie uszkodzone w drodze.Pompowanie kół nocą

Na krótkie i ciemne zimowe dni, a także nocną porę idealny jest Alca Kompresor 3W1 do pompowania opon z latarką 12V 300PSI – sprawdzi się do pompowania kół samochodowych, piłek oraz materacy. W wyniku awarii na nieoświetlonej drodze z łatwością oświetli nam przestrzeń i ułatwi napompowanie koła. Jego czerwone, migające światło da ponadto sygnał innym kierowcom o zagrożeniu i uchroni nas przed wypadkiem. Kompresor ten nadaje się też idealnie do pompowania kół rowerowych, taczek lub innego sprzętu.

 

 

Kompresory samochodowe

 

Foto źródło: www.pixabay.com

 

Wielofunkcyjne kompresory samochodowe

Jeżeli potrzebujesz niedużego urządzenia, które prócz sprawnego napompowania samochodowego koła sprawdzi się doskonale pompując piłki czy materace, idealnym wyborem będzie Alca Kompresor Samochodowy do kół 12V 300PSI 21 BAR. Urządzenie to posiada czytelny, ułatwiający jego obsługę manometr, a w jego wyposażeniu znajdziemy dodatkowo 4 końcówki do pompowania piłek, materacy oraz rowerowych i samochodowych kół.

Mini Kompresor 12V do pompowania kół samochodowych, materacy oraz piłek to idealny wybór dla osób liczących się z każdym wydatkiem. Urządzenie to spełnia podobne funkcje, jak urządzenie poprzednie, z tą różnicą że jest tańszy i pompuje do ciśnienia 10 bar.

Do pompowania samochodowych czy rowerowych kół, materacy lub piłek idealnie nadaje się również pompka nożna samochodowa z manometrem START. Zaletą tego urządzenia jest fakt, że do jego pracy nie potrzebujemy elektrycznego zasilania. Prócz samochodowych kół nadaje się więc doskonale do pompowania piłek, materacy czy innych elementów w miejscu, gdzie podłączenie energii elektrycznej jest niemożliwe. Ergonomiczny kształt pompki pozwala ponadto przechowywać ją w dowolnym miejscu.
Szybkie i przyjemne pompowanie kół ? jaki kompresor samoch

Marcin

Wieloletni członek zespołu Motochemii dysponujący sporą wiedzą na temat oferowanych przez nas kosmetyków.Większość z nich udało mu się już przetestować . Raczej praktyk niż teoretyk, który woli dokładnie zgłębić pewne zagadnienia zanim zacznie wypowiadać się na ich temat. Prywatnie fan motoryzacji czasów PRL i niepoprawny sympatyk Fiata.Ilość komentarzy: 1, Średnia ocena: 5

   Data dodania: wtorek, 22 wrzesień 2020
Ocena: 5

Używam kompresora Alca - kupionego w motochemii. Najczęściej do materaca lub basenu dzieciakom. Polecam
 
 


Napisz Recenzję Wróć Kontynuuj