Porady i testy motoryzacyjne
Zobacz więcej
Co oznacza ślizganie się sprzęgła?
poniedziałek, 16 Maj 2022Komentarze: 0

Sprzęgło samochodowe jest jednym z elementów układu napędowego. Ponieważ podczas ciągłej pracy silnika stale jest ono poddawane działaniu różnych sił, wraz z użytkowaniem pojazdu ulega ono stopniowemu zużyciu. Jeden z pierwszych objawów kończącego się sprzęgła jest dość charakterystyczny. Mowa oczywiście o tak zwanym ślizganiu się sprzęgła. Czym jest owo ślizganie się? Co zwiastuje? O tym w dzisiejszym artykule!

Czytaj więcej
Mandaty 2022, jak zmienił się taryfikator?
piątek, 06 Maj 2022Komentarze: 0

Rządzący od lat starają się zaostrzyć przepisy dotyczące prawa o ruchu drogowym. Do tej pory, podwyżki mandatów były raczej symboliczne. Niestety, w tym roku wszystko się zmieniło. Stawki za mandaty wzrosły nawet 10-krotnie. Co więcej, grzywny nakładane przez sąd w procesie mandatowym, mogą obecnie wynosić nawet 30 000 złotych. Jak wygląda nowy taryfikator mandatów? Jakich mandatów możemy się spodziewać w 2022 roku?

Czytaj więcej

Ostatnie opinie o sklepie
Stanisława

Zakupy w MOTOCHEMIA Polecam. Jest Ok :-)

Ocena ogólna:
Zgodność przedmiotu z opisem:
Kontakt ze Sprzedającym:
Czas realizacji zamówienia:
Ceny:
Poniedziałek, 11 Kwiecień 2022

Kazimierz G

Polecam ten sklep szybka wysyłka ,ceny przystępne ,towar dobrej...

Ocena ogólna:
Zgodność przedmiotu z opisem:
Kontakt ze Sprzedającym:
Czas realizacji zamówienia:
Ceny:
Poniedziałek, 11 Kwiecień 2022

DODAJ OPINIĘ Zobacz więcej >>

Certyfikaty Motochemia


Podane ceny zawierają podatek VAT. Używamy cookies i podobnych technologii głównie w celu świadczenia usług i statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Copyright © 2022 https://www.motochemia.pl