Skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to będzie możliwe. Staramy się aby ten czas nie był dłuższy niż 24h.
Masz problem ze znalezieniem swojego samochodu???
Zapytaj konsultanta: 512 802 277 lub napisz [email protected]
- Strona główna >
- Chemia >
- Konserwacja podwozia >
- Profile Zamknięte >
- K2 Preparat do Konserwacji Profili Zamkniętych 500ml w Sprayu
Promocja trwa do 31-12-2023Najniższa cena z ostatnich 30dni: 23.39zł
Cena zawiera VAT
Karta charakterystyki (pdf)

Kod EAN: 5906534007773
Kod: L330
Środek do konserwacji profili zamkniętych firmy K2. Jest całkowicie bezpieczny dla lakieru, części gumowych oraz z tworzyw sztucznych. Nie spływa z pionowych powierzchni.
Szukasz dobrego preparatu do konserwowania profili zamkniętych? Na rynku jest bardzo dużo produktów i nie możesz się zdecydować? Pamiętaj, aby stosować wyłącznie sprawdzone środki takie jak preparat w sprayu do profili zamkniętych marki K2. To wysokiej jakości produkt, który zyskał duże uznanie klientów sklepu motochemia.pl. Świadczą o tym pozytywne opinie umieszczone pod produktem. Jeśli chcesz uzyskać jak najlepsze efekty koniecznie użyj środka firmy K2.
Środek do konserwacji profili zamkniętych 500ml w sprayu od K2.
Preparat firmy K2 do zabezpieczania profili zamkniętych został stworzony na bazie wosku. Chroni takie elementy karoserii jak drzwi, nadkola, błotniki, progi, elementy nośne płyt podłogowych oraz korpusy reflektorów. Doskonale zabezpiecza przed czynnikami zewnętrznymi, wodą, solą oraz rdzą. Cechuje się wysokimi parametrami penetrującymi. Równomiernie rozlewa się po konserwowanej powierzchni i nie spływa z pionowych elementów. Tworzy przeźroczystą warstwę o delikatnym bursztynowym odcieniu. Do produktu dołączono 60 cm wężyk, dzięki któremu zaaplikujemy środek w trudno dostępne miejsca.
Główne cechy K2 prepartu do zabezpieczania profili zamkniętych:
- Producent: K2;
- Kod produktu: L330;
- Pojemność: 500ml;
- Forma produktu: spray;
- Długość rureczki aplikatora: 60 cm;
- Stworzony na bazie wosku;
- Wykazuje doskonałe właściwości penetrujące;
- Nie spływa z pionowych powierzchni;
- Bezpieczny dla lakieru, gumy i tworzyw sztucznych;
- Tworzy przeźroczystą warstwę w bursztynowym odcieniu;
- Chroni przed wodą, solą i rdzą;
- Jak zabezpieczyć profile zamknięte środkiem od K2?
Jak zabezpieczyć profile zamknięte środkiem od K2?
- Oczyścić i osuszyć powierzchnię przygotowaną do konserwacji.
- Przed użyciem mocno wstrząsnąć opakowaniem.
- Założyć dołączony do pojemnika wężyk.
- Wtryskiwać preparat przez istniejące otwory karoserii.
- Jeśli to konieczne nawiercić otwory o średnicy 6 mm.
Uwaga! Nie nanosić na silnik, hamulce i tłumik!
K2 preparat do konserwacji profili zamkniętych dostępny w sklepie motochemia.pl.
Jeśli pracujesz wyłącznie na sprawdzonych produktach to środek K2 do profili zamkniętych jest właśnie dla Ciebie. To wysokiej jakości preparat o silnych właściwościach penetrujących. Możesz go nabyć już dziś, składając zamówienie na naszej stronie internetowej www.motochemia.pl. Jeśli jesteś z Krakowa lub okolic odwiedź nasz sklep stacjonarny, zapraszamy!
Czym jest preparat do konserwacji profili zamkniętych?
Preparat do konserwacji profili zamkniętych to środek na bazie wosków syntetycznych i olejów rafinowanych dedykowany do zabezpieczania części karoserii, których nie da się zabezpieczyć tradycyjnymi preparatami.
Do części takich należą wszelkiego rodzaju profile zamknięte takie jak: profile drzwi, progi wewnętrzne, elementy nośne płyt podłogowych, czy błotniki.
W jaki sposób aplikowany jest preparat do konserwacji profili zamkniętych?
Środek w sprayu aplikuje się za pomocą dołączonej długiej rurki, którą należy wsunąć w otwory technologiczne karoserii (np. odpływy). Środek na pistolet aplikuje się przy pomocy rurki dołączonej do pistoletu.
Czy można zastąpić środek do konserwacji profili zamkniętych środkiem do konserwacji podwozia i odwrotnie?
Niestety nie. Oba preparaty stanowią dwa zupełnie różne środki.
Czy środek w sprayu będzie tak samo skuteczny jak preparat na pistolet?
Niezależnie od sposobu sposobu aplikacji środki będą posiadały tę samą skuteczność. Mogą się one różnić jedynie wydajnością.
Jakie jest optymalne ciśnienie robocze dla środka do konserwacji profili zamkniętych na pistolet?
Optymalne ciśnienie robocze dla środka ochrony karoserii na pistolet to 4 – 6 atmosfer.

Wieloletni członek zespołu Motochemii dysponujący sporą wiedzą na temat większości oferowanych przez nas kosmetyków. Jeden z naszych czołowych testerów produktów, co wielokrotnie udowodnił podczas kręcenia filmów na nasze konto Youtube. Prywatnie fan auto detailingu mogący poszczycić się mocno uginającą się półką z kosmetykami. Lubi czasem zagrać w piłkę nożną, zarówno na żywo jak i wirtualnie.
1. Pocztex Kurier - 1-3dni
2. Paczka Kurier InPost - 1-3dni
3. Inpost Paczkomaty 24/7 1-2dni
Dozwolone formy płatności za ten produkt:
1.Gotówka na miejscu
2.Karta płatnicza
3.Zwykły przelew
4.Przelew online Przelewy24
2.Pobranie (Gotówka do rąk kuriera)
Recenzje
Uwaga, tylko zarejestrowani użytkownicy, którzy kupili dany produkt mają możliwość wystawienia opinii.
Ocena: 5
Produkt świetnie się spisał, szczerze mówiąc byłem zaskoczony wysoką jakością.
Ocena: 5
Jeden z lepszych jakimi impregnowałem. Polecam bo praca łatwa i przyjemna.
Ocena: 5
Bardzo dobrze penetruje, szybko zastyga i tworzy trwałą powłokę.
Dla zobrazowania - na myjni samoobsługowej jedna kropelka tego preparatu nie chciała zejść z karoserii mimo silnych starań.
Na pewno dobrze konserwuje i zabezpiecza. Bardzo wygodny wąż, choć odrobinę za gruby.
Ocena: 5
Uzywamy tego u nas w firmie. Polecam bo bardzo dobrej jakości!
Ocena: 5
dobry produkt za rozsadna cene polecam
Ocena: 5
Polecam - profesjonalny środek w dobrej cenie.
Zaloguj się, aby dodać opinię
Dane techniczne
Karta charakterystyki (pdf)
Waga produktu: 0.65kg
Kod: 5906534007773
Delikatność wykonania współczesnych pojazdów, a także liczne zanieczyszczenia i zmienna aura powodują, że samochody bez przerwy narażone są na korozję podwozia. Ryzyko to wzrasta zwłaszcza w zimie, kiedy to drogi polewa się niszczącą podwozie solanką, a nawet najdrobniejsze zakamarki auta pokryw...więcej
Spis treści. Korozja i zapieczone śruby?? Sprawdź jak zapobiegać i jak leczyć to zjawisko.Uniwersalny preparat antykorozyjny – WD40.Dobre środki antykorozyjne – co warto stosować? Korozja i zapieczone śruby?? Sprawdź jak zapobiegać i jak leczyć to zjawisko. Korozja to zjawisko znane człow...więcej
Sprzęgło jest jednym z najważniejszych podzespołów układu przeniesienia napędu. W samochodach z ręczną skrzynią biegów odpowiada za odłączanie i podłączanie silnika do skrzyni. To właśnie dzięki niemu możliwa jest płynna zmiana biegów w trakcie jazdy, bez konieczności zatrzymywania samochodu. Niestety wraz z użytkowaniem pojazdu elementy sprzęgła ulegają naturalnemu zużyciu. Dlatego też z czasem może dojść do awarii sprzęgła wynikającej z wyeksploatowania jego poszczególnych podzespołów. Jednym z objawów awarii sprzęgła jest nieodbijanie pedału sprzęgła po jego wciśnięciu. Dlaczego sprzęgło nie wraca? Co jest przyczyną zostawania sprzęgła w podłodze? O tym w dzisiejszym artykule!
Czytaj więcejKażdy element jednostki napędowej posiada swoje ściśle określone zadanie. Niepoprawne działanie choćby jednego z podzespołów może nie tylko utrudnić poprawną pracę silnika, ale także przyczynić się do jego unieruchomienia, a nawet uszkodzenia. Jednym z takich elementów jest odma silnika, która odpowiedzialna jest za odpowietrzenie skrzyni korbowej. Czym dokładnie jest odma w samochodzie? Za co odpowiada? Jakie są objawy uszkodzenia odmy w silniku? O tym w dzisiejszym artykule!
Czytaj więcejBardzo dobry towar i świetna obsługa.
Szybka dostawa towar bardzo dobry. Chemia dzisła.pplecam
DODAJ OPINIĘ Zobacz więcej >>
Podane ceny zawierają podatek VAT. Używamy cookies i podobnych technologii głównie w celu świadczenia usług i statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Copyright © 2023 https://www.motochemia.pl