Infolinia czynna:
Pon-pt: 8:00 - 18:00 Sob: 9:00 - 14:00
Mój koszyk
Pusty
wybierz pojazd
szukaj także w numerach OEM
wybierz pojazd

Jesteś tutaj:  
  1. Strona główna  > 
  2. Poradnik  > 
  3. Porady Motoryzacyjne  > 
  4. Jaką kupić pianę aktywną ?? Atas Dimer, K2 Deeper czy może zwykł

Jaką kupić pianę aktywną ?? Atas Dimer, K2 Deeper czy może zwykł

Data aktualizacji: wtorek, 12 styczeń 2021

Odpowiednia pielęgnacja współczesnych pojazdów wymaga bardzo starannego działania. Są one bowiem szczególnie narażone na szkodliwe warunki atmosferyczne, takie jak: błoto, śnieg, lód czy drogowa sól. Stosowane obecnie lakiery i materiały wykończeniowe są ponadto dużo bardziej delikatne, niż jeszcze dziesięć czy piętnaście lat temu, dlatego dziś nie wystarczy, tak jak kiedyś, użycie jakiegokolwiek detergentu lub po prostu wody z mydłem.

Profesjonalna pielęgnacja samochodu wymaga zastosowania odpowiednich środków. Środki te, prócz bezpieczeństwa, dają też gwarancję skuteczności działania. Stosując je, możemy być więc pewni, że lakier i plastikowe elementy wykończenia naszego auta nie ulegną uszkodzeniu, a nasz pojazd będzie cały czas cieszył oko blaskiem i czystością.

aDlaczego piany aktywne są tak ważne?

Wśród licznych profesjonalnych środków do czyszczenia pojazdów niebagatelną rolę odgrywają piany aktywne. Poprzez swe specyficzne właściwości chemiczne środki te pozwalają skutecznie usunąć brud z nawet najbardziej zabrudzonych powierzchni. Są przy tym bezpieczne, ponieważ ich użycie nie wymaga ingerencji mechanicznej szczotek, gąbek czy ręcznych myjek. Zjednały sobie więc przychylność wielu kierowców, którzy przestali stosować tradycyjne szampony samochodowe i zaczęli zastanawiać się, jaką pianę aktywną wybrać.

Mycie samochodów Pianą aktywną

Foto źródło: www.freeimages.com

Wybór dobrej piany aktywnej

W celu wyczyszczenia ciężko zabrudzonych samochodów można zastosować pianę aktywną K2 Pro Deeper 1KG do mycia wstępnego. Preparat ten doskonale nadaje się do myjek ciśnieniowych typu Karcher oraz do pianownicy. Jest ponadto bezpieczny dla lakieru i doskonale sprawdza się w warunkach przemysłowych.

Do ciśnieniowych myjek typu Karcher i do pianownicy nadaje się również doskonale piana aktywna Atas Dimer 5KG do myjek ciśnieniowych. Preparat ten usuwa skutecznie wszystkie zanieczyszczenia ropopochodne, a także tłuszcze i osady drogowe.

Do usuwania ciężkich zabrudzeń można też zastosować pianę aktywną K2 1L do myjek ręcznych oraz do mycia wstępnego albo pianę aktywną K2 5L Active Foam do myjek ciśnieniowych Karcher. Różnica między nimi sprowadza się głównie do wielkości opakowania. Obie natomiast radzą sobie doskonale z usuwaniem nawet najcięższych zabrudzeń. Są ponadto bezpieczne dla lakieru i posiadają przyjemny zapach.
Jaką kupić pianę aktywną ?? Atas Dimer, K2 Deeper czy może zwykł

Tomek

Człowiek od zadań specjalnych podróżujący naszą firmową białą strzałą. Zna oferowane przez nas produkty jak własną kieszeń, a ta jest wyjątkowo obszerna. Doskonale poznał działanie zarówno najdroższych produktów detailingowych, jak i kosmetyków budżetowych na każdą kieszeń. To właśnie od niego dowiecie się o dostępności produktów oraz z nim uzgodnicie współpracę z naszą firmą w systemie B2B.Ilość komentarzy: 4, Średnia ocena: 5

   Data dodania: wtorek, 12 styczeń 2021
Ocena: 5

Ja polecam pianę z Shiny jest świetna, chyba, że ktoś leci na ilość to K2 jest chyba najtańsza i też całkiem poprawna


   Data dodania: poniedziałek, 28 grudzień 2020
Ocena: 5

Ja używam zwykłej z K2 od zawsze, myje wszystko super, a cena rewelacyjna!


   Data dodania: wtorek, 22 wrzesień 2020
Ocena: 5

Jak ktoś chce tanio i dobrze to zwykła piana aktywna z K2. Dimer i Deeper to już mocne piany i początkującym raczej nie polecam. A Bezpieczne i dobre to np Shiny lub ADBL - ceny od 50zł/5L.


   Data dodania: piątek, 26 styczeń 2018
Ocena: 5

Najlepsze piany tylko i wyłącznie z shiny garage, rewelacyjne zapachy i kolory
 
 


Napisz Recenzję Wróć Kontynuuj