Porady i testy motoryzacyjne
Zobacz więcej
Ściereczki z mikrofibry w auto detailingu
czwartek, 19 Maj 2022Komentarze: 0

Wielu pasjonatów motoryzacji zapomina, że auto detailing to nie tylko chemia i kosmetyki samochodowe. W końcu czym byłby detailing bez odpowiednich ściereczek? Znaczna ilość kosmetyków dla motoryzacji wymaga użycia ściereczki do ich aplikacji lub dotarcia. Najlepszym przykładem są choćby woski, czy quick detailery. Producenci chemii nie ukrywają, że najlepiej do tej czynności sprawdzają się ściereczki z mikrofibry. Czym jest mikrofibra? Do czego może być wykorzystana? O tym w dzisiejszym artykule!

Czytaj więcej
Co oznacza ślizganie się sprzęgła?
poniedziałek, 16 Maj 2022Komentarze: 0

Sprzęgło samochodowe jest jednym z elementów układu napędowego. Ponieważ podczas ciągłej pracy silnika stale jest ono poddawane działaniu różnych sił, wraz z użytkowaniem pojazdu ulega ono stopniowemu zużyciu. Jeden z pierwszych objawów kończącego się sprzęgła jest dość charakterystyczny. Mowa oczywiście o tak zwanym ślizganiu się sprzęgła. Czym jest owo ślizganie się? Co zwiastuje? O tym w dzisiejszym artykule!

Czytaj więcej

Ostatnie opinie o sklepie
Piotr

Zakupione przedmioty dotarły szybko i bez uszkodzeń.

Ocena ogólna:
Zgodność przedmiotu z opisem:
Kontakt ze Sprzedającym:
Czas realizacji zamówienia:
Ceny:
Wtorek, 10 Maj 2022

Krystian

Wszystko super! Jak najbardziej polecam i na pewno wroce ponownie!...

Ocena ogólna:
Zgodność przedmiotu z opisem:
Kontakt ze Sprzedającym:
Czas realizacji zamówienia:
Ceny:
Wtorek, 10 Maj 2022

DODAJ OPINIĘ Zobacz więcej >>

Certyfikaty Motochemia


Podane ceny zawierają podatek VAT. Używamy cookies i podobnych technologii głównie w celu świadczenia usług i statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Copyright © 2022 https://www.motochemia.pl