Infolinia czynna:
Pon-pt: 8:00 - 18:00 Sob: 9:00 - 14:00
Mój koszyk
Pusty
wybierz pojazd
szukaj także w numerach OEM
wybierz pojazd

Jesteś tutaj:  
  1. Strona główna  > 
  2. Akcesoria  > 
  3. Wycieraczki  > 
  4. Adaptery do wycieraczek  > 
  5. Alca T2 Side Lock 2szt. Adaptery do wycieraczek samochodowych

Alca T2 Side Lock 2szt. Adaptery do wycieraczek samochodowych

Alca T2 Side Lock 2szt. Adaptery do wycieraczek samochodowych

Opinia (5): 5 5

Adapter niestandardowego mocowania pióra wycieraczki bez problemu pasuje do zamontowania Heyner Hybrid, All Seasons oraz Alca Super Flat 




Kod EAN: 4028224300122
Kod: -
Warunki gwarancji (pdf): -


 
 
In stock 5.90
Cena zawiera VAT

9.50zł
najtańsza wysyłka
14 dni
na odstąpienie umowy
2 dni robocze
czas wysyłki

Towar dostępny


Warianty:

Adaptery do piór wycieraczek Alca A6 Audi Seat 1szt. Adaptery do piór wycieraczek Alca A8 Audi Mercedes 1szt. Adaptery do wycieraczek samochodowych Alca T3 Top Lock 2szt. Alca T4 Pinch Tab 2szt. Adaptery do wycieraczek samochodowych Alca T5 Bayonet Lock 2szt. Adaptery do piór wycieraczek Alca T6 Slim Top 2szt. Adaptery do piór wycieraczek

   





Kod EAN: 4028224300122
Kod: -
Warunki gwarancji (pdf): -

Adapter niestandardowego mocowania pióra wycieraczki bez problemu pasuje do zamontowania Heyner Hybrid, All Seasons oraz Alca Super Flat 


 
 
  • Opis

  • Dane techniczne


  •  
  • Porady dot. produktu

  • Pytania/Odpowiedzi

  • Opiekun produktu

  • Opiekun produktu


    Marcin

    Wieloletni członek zespołu Motochemii dysponujący sporą wiedzą na temat oferowanych przez nas kosmetyków.Większość z nich udało mu się już przetestować . Raczej praktyk niż teoretyk, który woli dokładnie zgłębić pewne zagadnienia zanim zacznie wypowiadać się na ich temat. Prywatnie fan motoryzacji czasów PRL i niepoprawny sympatyk Fiata.

    motochemia@motochemia.pl

  • Opinie


  •  
  • Dostawa i płatność

Informacje o Alca T2 Side Lock 2szt. Adaptery do wycieraczek samochodowych

 

Adapter Side Lock do piór wycieraczek samochodowych Heyner oraz Alca

Parametry :

- Produkt niemieckiej firmy Alca
- Adapter pasujący do wycieraczki, m.in Heyner Hybrid, All Seasons oraz Alca Super Flat. Dzięki niemu zamontujesz je do swojego samochodu
- Specjalny adapter do niestandardowych mocowań piór wycieraczek (występujących w nowoczesnych samochodach)

Zastosowanie :

Adaptery pasują do modeli samochodów :

ALFA ROMEO:

147 04.2005-03.2010
159 09.2005-11.2011
Brera 01.2006-12.2010
GT 04.2005-09.2010
Spider 09.2006-12.2010

AUDI:

A2 07.2001-08.2005
A3 06.2003-11.2004
TT 05.2003-06.2006

BMW:

3 (E90, E91) 03.2005-08.2009
5 (F10) 03.2010-
6 (F06, F12, F13) 03.2011-
X3 (F25) 10.2010-
X4 (F26) 06.2014-
X5 (E70) 02.2007-03.2012
X6 (E71) 05.2008-03.2012

CITROEN:

C4 Picasso 02.2007-03.2008
C5 12.2003-03.2008
C6 11.2005-02.2009
Xsara Picasso 04.2005-04.2010

FIAT:

Croma 06.2005-12.2010

FORD:

C-Max 03.2007-07.2010
Focus 11.2004-12.2011
Focus CC 2007 - 2010
Focus C-Max 10.2003-03.2007
Galaxy 04.2001-05.2006

MAZDA:

3 10.2003-12.2008

MERCEDES:

C (W204) 01.2007-04.2013
CL (W215) 03.2000-08.2006
CL (W216) 06.2006-
CLS (C218) 10.2012-02.2014
E (W211) 03.2002-12.2008
E (W212,W207) 08.2009-
GLK (X204) 04.2009-01.2014
S (W220) 03.2000-08.2005
S (W221) 10.2005-12.2013
SL (R230) 10.2001-12.2011
SL (R231) 01.2012-
SLR (R199) 04.2004-12.2009

OPEL:

Astra H 04.2004-03.2010

PEUGEOT:

207 / 207CC 05.200604.2012-
407 05.2004-02.2011

PORSCHE:

Cayenne 02.2007-08.2014

RENAULT:

Espace IV 11.2002-
Modus 12.2004-
Vel Satis 06.2002-12.2009

SEAT:

Alhambra 07.2001-03.2010
Altea 2012-

SKODA:

Octavia II 05.2004-06.2013
SuberB 12.2001-10.2004

VOLKSWAGEN:

Bora 06.2002-05.2005
Caddy III 03.2004-10.2006
Golf IV 06.2002-06.2005
Golf V 10.2003-10.2005
Golf V Plus 01.2009-02.2014
Jetta III 08.2005-11.2005
Lupo 06.2003-07.2005
Passat B5 11.2001-05.2005
Polo IV 9N1, 9A4 06.2002-05.2005
Sharan 06.2001-03.2010
Transporter T5 02.2003-11.2009
Touareg 10.2002-08.2015
Touran 02.2003-05.2010

VOLVO:

S40 12.2003-07.2005
V50 04.2004-07.2005

UWAGA !!

Przed zakupem proszę upewnić się czy końcówka ramienia wycieraczki jest taka sama jak przedstawiona poniżej na zdjęciu po lewej stronie na opakowaniu

 

 


Pytania i odpowiedzi


Jakie są rodzaje wycieraczek?

Na rynku możemy wyróżnić trzy podstawowe rodzaje wycieraczek:

- Tradycyjne - o prostej, szkieletowej konstrukcji, w której sztywne metalowe ramie dociska gumę do szyby.
- Płaskie - o zintegrowanej konstrukcji. Wykonane z elastycznych materiałów, które pozwalają idealne przyleganie do szyby.
- Hybrydowe - łączące w sobie cechy wycieraczek tradycyjnych i płaskich.

 

Jakie sa rodzaje adapterów?

Na rynku możemy wyróżnić adaptery:

 

- T1 - Tradycyjny adapter "U"

- T2 - Side Lock

- T3 - Top Lock

- T4 - Pinch Tab

- T5 - Bayonet Lock

- T6 - Slim Top

- A6 - Flat Tab

- A8 - Central Lock

 

 

Jak dobrać odpowiedni adapter?

Do tego celu z powodzeniem można wykorzystać jeden z dostępnych w internecie katalogów np: http://alca.com.pl/49-wycieraczki-wg-markimodelu
Możesz również napisać do nas zapytanie w tej sprawie na adres: sklep@motochemia.pl

 

Czy do wycieraczek tylnych będzie taki sam adapter jak do wycieraczek przednich?

Niestety nie do każdej wycieraczki tylnej będzie taki sam adapter jak do wycieraczki przedniej.


Czy adapter jest jednorazowy?

Adapter można wykorzystać wielokrotnie, jednak z uwagi na ograniczoną wytrzymałość plastiku zalecamy jego wymianę co drugą wymianę wycieraczek.



 

Opiekun produktu

Marcin

Wieloletni członek zespołu Motochemii dysponujący sporą wiedzą na temat oferowanych przez nas kosmetyków.Większość z nich udało mu się już przetestować . Raczej praktyk niż teoretyk, który woli dokładnie zgłębić pewne zagadnienia zanim zacznie wypowiadać się na ich temat. Prywatnie fan motoryzacji czasów PRL i niepoprawny sympatyk Fiata.

motochemia@motochemia.pl

Dostawa i płatność

Dozwolone formy wysyłki i czas dostawy (czas od złożenia zamówienia do otrzymania towaru):

1. Paczka48 Poczty Polskiej - 2-4dni
2. Paczka Kurier InPost - 1-3dni
3. Paczkomat InPost 2-4dni

Dozwolone formy płatności za ten produkt:

1.Gotówka na miejscu
2.Karta płatnicza
3.Zwykły przelew
4.Przelew online Przelewy24
2.Pobranie (Gotówka do rąk kuriera)

Recenzje

   Data dodania: wtorek, 14 luty 2017
Ocena: 5

Nie wiem kto wymyślił te wszystkie zaczepy..... dobrze, że jest taka firma jak Alca która myśli - w przeciwieństwie do producentów aut


   Data dodania: środa, 05 październik 2016
Ocena: 5

Bardzo solidne i mocne - przełożyłem adapter do nowych wycieraczek :)


   Data dodania: piątek, 30 wrzesień 2016
Ocena: 5

Adaptery są całkiem ok. Dziwi tylko, że nie ma ich fabrycznie w wycieraczkach.


   Data dodania: czwartek, 21 lipiec 2016
Ocena: 5

Cena wraz z wycieraczkami całkiem przyzwoita szczególnie w porównaniu z boshem czy valeo


   Data dodania: piątek, 03 czerwiec 2016
Ocena: 5

fajny adapter spoko cena polecam.




Napisz Recenzję

Dane techniczne

Waga produktu: 0.05kg
Znak zgodności: -
Znak bezpieczeństwa: -
Kod: 4028224300122
Energochłonność: -

Artykuły

08/07/2013

Heyner Hybrid - Płaskie wycieraczki jakości Premium


Pióra wycieraczek samochodowych mają jedno najważniejsze zadanie do wykonania : Szybko, cicho i skutecznie usuwać wodę z szyb samochodowych. Każdy kierowca powinien kierować się tym kryterium podczas doboru tych elementów eksploatacyjnych w swoim samochodzie. Zaprezentujemy zatem dzisiaj walory hybrydo...więcej

15/07/2013

Rodzaje uchwytów w wycieraczkach samochodowych


Układ usuwania wody z szyby samochodowej jest złożony z ramienia oraz pióra wycieraczki. Ramię to metalowy element poruszany za pomocą silniczka elektrycznego, które jest połączone z piórem. Te dwa elementy są zespolone za pomocą odpowiedniego adaptera, którego dobór jest nie mni...więcej



Porady i testy motoryzacyjne

Filtr cząstek stałych DPF/FAP ? podstawowe informacje

Filtr cząstek stałych DPF/FAP ? podstawowe informacje

15/03/2019

Coraz wyższe wymagania stawiane przez ekologów dotyczące czystości emisji spalin, zmusiły...więcej

Paski napędowe - klinowe, wielorowkowe - co warto wiedzieć?

Paski napędowe - klinowe, wielorowkowe - co warto wiedzieć?

27/08/2018

Pasek napędowy stanowi nieodzowny element konstrukcji współczesnego silnika spalinowego sto...więcej

Zobacz wszystkie porady i testy

Ostatnie opinie w sklepie

Średnia ocena Klientów: 4,9 na 5   Liczba ocen: 3138

To dopiero moje drugie zakupy w sklepie w przeciągu 5 lat, ale...

Korzystałem ze sklepu kilka razy zawsze jest taniej niż w sklepach...

Szybka dostawa, towar dokładnie zabezpieczony.


Certyfikaty Motochemia



Podane ceny zawierają podatek VAT. Używamy cookies i podobnych technologii głównie w celu świadczenia usług i statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności. Wszelkie prawa zastrzeżone.


Copyright © 2019 https://www.motochemia.pl

Live Chat Software