szukaj także w numerach OEM

   512-802-277   508-305-108
 sklep@motochemia.pl
Jesteś tutaj:  
  1. Strona główna  > 
  2. Akcesoria  > 
  3. Wycieraczki  > 
  4. Adaptery do wycieraczek  > 
  5. Alca T2 Side Lock 2szt. Adaptery do wycieraczek samochodowych

Alca T2 Side Lock 2szt. Adaptery do wycieraczek samochodowych


Opinia (5): 5 5

Adapter niestandardowego mocowania pióra wycieraczki bez problemu pasuje do zamontowania Heyner Hybrid, All Seasons oraz Alca Super Flat 




Kod EAN: 4028224300122
Kod: -
Warunki gwarancji (pdf): -


 
 
Cena brutto:    In stock 5.69

Koszt dostawy od 8.00zł



Wysyłka towaru Termin realizacji umowy podany w dniach roboczych biegnący od momentu przelania środków za zamówienie lub wybrania formy opłaty "za pobraniem" do 2 dni roboczych
Stan:


Kod EAN: 4028224300122
Kod: -
Warunki gwarancji (pdf): -

Adapter niestandardowego mocowania pióra wycieraczki bez problemu pasuje do zamontowania Heyner Hybrid, All Seasons oraz Alca Super Flat 


Towar jest dopuszczony do obrotu handlowego na terenie Rzeczpospolitej Polskiej.

 
 

Informacje o Alca T2 Side Lock 2szt. Adaptery do wycieraczek samochodowych

 

Adapter Side Lock do piór wycieraczek samochodowych Heyner oraz Alca

Parametry :

- Produkt niemieckiej firmy Alca
- Adapter pasujący do wycieraczki, m.in Heyner Hybrid, All Seasons oraz Alca Super Flat. Dzięki niemu zamontujesz je do swojego samochodu
- Specjalny adapter do niestandardowych mocowań piór wycieraczek (występujących w nowoczesnych samochodach)

Zastosowanie :

Adaptery pasują do modeli samochodów :

ALFA ROMEO:

147 04.2005-03.2010
159 09.2005-11.2011
Brera 01.2006-12.2010
GT 04.2005-09.2010
Spider 09.2006-12.2010

AUDI:

A2 07.2001-08.2005
A3 06.2003-11.2004
TT 05.2003-06.2006

BMW:

3 (E90, E91) 03.2005-08.2009
5 (F10) 03.2010-
6 (F06, F12, F13) 03.2011-
X3 (F25) 10.2010-
X4 (F26) 06.2014-
X5 (E70) 02.2007-03.2012
X6 (E71) 05.2008-03.2012

CITROEN:

C4 Picasso 02.2007-03.2008
C5 12.2003-03.2008
C6 11.2005-02.2009
Xsara Picasso 04.2005-04.2010

FIAT:

Croma 06.2005-12.2010

FORD:

C-Max 03.2007-07.2010
Focus 11.2004-12.2011
Focus CC 2007 - 2010
Focus C-Max 10.2003-03.2007
Galaxy 04.2001-05.2006

MAZDA:

3 10.2003-12.2008

MERCEDES:

C (W204) 01.2007-04.2013
CL (W215) 03.2000-08.2006
CL (W216) 06.2006-
CLS (C218) 10.2012-02.2014
E (W211) 03.2002-12.2008
E (W212,W207) 08.2009-
GLK (X204) 04.2009-01.2014
S (W220) 03.2000-08.2005
S (W221) 10.2005-12.2013
SL (R230) 10.2001-12.2011
SL (R231) 01.2012-
SLR (R199) 04.2004-12.2009

OPEL:

Astra H 04.2004-03.2010

PEUGEOT:

207 / 207CC 05.200604.2012-
407 05.2004-02.2011

PORSCHE:

Cayenne 02.2007-08.2014

RENAULT:

Espace IV 11.2002-
Modus 12.2004-
Vel Satis 06.2002-12.2009

SEAT:

Alhambra 07.2001-03.2010
Altea 2012-

SKODA:

Octavia II 05.2004-06.2013
SuberB 12.2001-10.2004

VOLKSWAGEN:

Bora 06.2002-05.2005
Caddy III 03.2004-10.2006
Golf IV 06.2002-06.2005
Golf V 10.2003-10.2005
Golf V Plus 01.2009-02.2014
Jetta III 08.2005-11.2005
Lupo 06.2003-07.2005
Passat B5 11.2001-05.2005
Polo IV 9N1, 9A4 06.2002-05.2005
Sharan 06.2001-03.2010
Transporter T5 02.2003-11.2009
Touareg 10.2002-08.2015
Touran 02.2003-05.2010

VOLVO:

S40 12.2003-07.2005
V50 04.2004-07.2005

UWAGA !!

Przed zakupem proszę upewnić się czy końcówka ramienia wycieraczki jest taka sama jak przedstawiona poniżej na zdjęciu po lewej stronie na opakowaniu

 

 


Zobacz inne

Zobacz inne z kategorii

Dostawa i płatność

Dozwolone formy wysyłki i czas dostawy (czas od złożenia zamówienia do otrzymania towaru):

1. Paczka48 Poczty Polskiej - 2-4dni
2. Paczka Kurier InPost - 1-3dni
3. Paczkomat InPost 2-4dni

Dozwolone formy płatności za ten produkt:

1.Gotówka na miejscu
2.Karta płatnicza
3.Zwykły przelew
4.Przelew online Przelewy24
2.Pobranie (Gotówka do rąk kuriera)

Recenzje

   Data dodania: wtorek, 14 luty 2017
Ocena: 5 5 z 5 gwiazdek!

Nie wiem kto wymyślił te wszystkie zaczepy..... dobrze, że jest taka firma jak Alca która myśli - w przeciwieństwie do producentów aut


   Data dodania: środa, 05 październik 2016
Ocena: 5 5 z 5 gwiazdek!

Bardzo solidne i mocne - przełożyłem adapter do nowych wycieraczek :)


   Data dodania: piątek, 30 wrzesień 2016
Ocena: 5 5 z 5 gwiazdek!

Adaptery są całkiem ok. Dziwi tylko, że nie ma ich fabrycznie w wycieraczkach.


   Data dodania: czwartek, 21 lipiec 2016
Ocena: 5 5 z 5 gwiazdek!

Cena wraz z wycieraczkami całkiem przyzwoita szczególnie w porównaniu z boshem czy valeo


   Data dodania: piątek, 03 czerwiec 2016
Ocena: 5 5 z 5 gwiazdek!

fajny adapter spoko cena polecam.




Napisz Recenzję

Dane techniczne

Waga produktu: 0.05kg
Znak zgodności: -
Znak bezpieczeństwa: -
Kod: 4028224300122
Energochłonność: -

Artykuły

08/07/2013

Heyner Hybrid - Płaskie wycieraczki jakości Premium


Pióra wycieraczek samochodowych mają jedno najważniejsze zadanie do wykonania : Szybko, cic...więcej

15/07/2013

Rodzaje uchwytów w wycieraczkach samochodowych


Układ usuwania wody z szyby samochodowej jest złożony z ramienia oraz pióra wycieraczki. R...więcej



Porady i testy motoryzacyjne

Filtr cząstek stałych DPF/FAP – podstawowe informacje

Filtr cząstek stałych DPF/FAP – podstawowe informacje

15/03/2019

Coraz wyższe wymagania stawiane przez ekologów dotyczące czystości emisji spalin, zmusiły...więcej

Paski napędowe - klinowe, wielorowkowe - co warto wiedzieć?

Paski napędowe - klinowe, wielorowkowe - co warto wiedzieć?

27/08/2018

Pasek napędowy stanowi nieodzowny element konstrukcji współczesnego silnika spalinowego sto...więcej

Zobacz wszystkie porady i testy

Ostatnie opinie w sklepie

Średnia ocena Klientów: 4,9 na 5   Liczba ocen: 3128

Dziękuję jestem zadowolony z towaru i reakcji na moją reklamację...

Tuleję wahacza Lemforder oceniam na bardzo dobrą w stosunku do ceny.

Bardzo dobra cena za dany towar jak również za przesyłkę, szybka...


Certyfikaty Motochemia

Certyfikat 3
Certyfikat 2
Certyfikat 1


Podane ceny zawierają podatek VAT. Używamy cookies i podobnych technologii głównie w celu świadczenia usług i statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności. Wszelkie prawa zastrzeżone.


Copyright © 2019 https://www.motochemia.pl

Live Chat Software